Bizi takip edin:

AnaSayfa Hakkımızda

NEDEN RUSSGROUPE ?

Rusya Federasyonunda ticaret yapan ve yaşayan sizlerin sorunlarınızı biliyoruz,
Rusya da sizlerle aynı dili konuşuyoruz,
Rusya da beklentilerinizin ve isteklerinizin neler olduğunu biliyoruz,
Sirket ve şahıs sırlarınız bizim meslek sırlarımız kabul edilir,dolayısı ile Rusya da sizlerle aynı mentaliteyi paylaşırız,
Rusya da her firmaya ve şahsa konusuna göre özel hizmet veririz,
Sizleri Rusya da karşılaşabileceğiniz risklerden haberdar ederiz,
Rusya da Tecrübeliyiz ,sorunlardan korkmayız.

Hukuk, Rusya’da en çok konuşulan, hayatımızı en çok meşgul eden konulardan birisidir. Buna rağmen Rusya Federasyonu’nda Türkçe kaynak bulmak mümkün değildir.RussGroupe Hukuk Bürosu, Rusya Federasyonu Moskova şehrinde kurulmuştur. Çalışma arkadaşlarımızın sayısının artması ve Rusya da müvekkillerimize daha hızlı bir hizmet verebilmek için şuan iki ofisimiz ve bir Muhasebe büromuz olmak üzere Moskova da üç farklı irtibat adresimiz mevcuttur.

Hukuk Büromuz Moskova merkezli ve Rusya Federasyonu nun her bölgesinde müvekkillerine avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık sağlamaktadır. Genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle büromuz ; Rusya da sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında Rusya da ki uyuşmazlıkları sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta, Rusya Federasyonunda ki çeşitli koruyucu avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlemektedir.

RussGroupe Hukuk Bürosu, Rusya dışında da çeşitli hukuk büroları ile işbirliği içerisindedir. Bu bağlamda, büromuz hali hazırda Rusya da destek almak isteyen Türkiye ve Avrupada yerleşik hukuk bürolarına da etkin şekilde hizmet vermektedir.

RussGroupe Hukuk Bürosu mevcut müşteri profili,Rusya da her alanda faaliyet gösteren yatrımcılardan, yerel ve uluslararası şirketler ve şahıslardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin Rusyada ki işlerinin farklı nitelikte olması nedeniyle, büro içersinde konusunda deneyimli avukatlardan oluşan çeşitli departmanlar kurulmuştur.

K.Av.ENDER KARATAŞ