Bizi takip edin:

AnaSayfa Patent-Fikri Mulkiyetler

Rusya patent işlemleri ve fikri mülkiyetlerin korunması

Üretim ve ulaşım teknolojisindeki hızlı gelişim ulusal rekabeti uluslararası boyuta taşımıştır. Kaliteli üretimin yaygınlaşması benzerlerinden farklılaşarak karlılığını arttırmak isteyen şirketleri markalaşmaya, reklama ve AR-GE konularında yatırıma yöneltmiştir.
Sıkı rekabet ortamında Rusya da markaya, Rusya da reklama ve yeni buluşlara yapılan yatırımların karşılığının hedeflenen boyutta alınması ulusal ve yabancı firmaların kendilerine ait ayırdedici karakteristik ürünlerinin, hizmetlerinin ve teknoloji transferlerinin Rusya federasyonun da ve uluslararası alanda hukuken korunmasını gerektirmektedir.
“ Russgroupe ” olarak kurumsal müvekkilerimize Rusya federasyonun da rus marka, rus patent, rus faydalı model başvuru işlemleri konusunda ve sonrasında rusya da taklit, yada aynı konuda başvuru halinde Rusya da alanında uzmanlaşmış patent ofisleriyle kurduğumuz network ağı sayesinde fikri ve sınai haklar konusunda ortaya çıkan ihtilafların dava yolu da dahil olmak üzere giderilmesi hususlarnda hizmetler vermekteyiz.